Görsel açıklaması

Asya’nın en güzel lezzetlerini Asya’nın kalbinden masalarınıza taşıyoruz

Sushi Nakazawa  omakase konseptiyle masaları donatıyor of Şef Daisuke Nakazawa. Yirmi çeşit yemeğin yer aldığı konsept, Şef Nakazawa’nın sushi tutkusuna dayanıyor. Hem yerel hem de dünya mutfağından malzemeler kullanan şef, Edomae sushi stilini koruyarak, ustalıkla çok özel bir lezzete sahip bir menü ortaya koyuyor. Şef Nakazawa, bulunduğu yerin etrafını saran suları temsil eden yemekler hazırlamaya son derece önem verdiği için tabağınızda en taze ve en leziz malzemeler dışında hiçbir şeye yer yok.

Sushi Nakazawa’ya hakim olan ferah ve rahat yemek yeme ortamı, aynı zamanda şık. Rahatlıkla yaslanabileceğiniz deri sandalyelerde sushi bar lezzetlerinin keyfine varırken, her çeşit yemeğe yönelik açıklamaları en ince ayrıntılarına kadar öğrenebilirsiniz. İster Edomae ile yeni bir başlangıç isterse gelmiş geçmiş en büyük sushi hayranı olun, sizi mutluluğun doruk noktasına taşıyacağız.

Görsel açıklaması

Otantik

Bento’ya hakim olan ferah ve rahat yemek yeme ortamı, hem şık hem de canlı. Sushi barda yer alan rahatlıkla yaslanabileceğiniz sandalyelerde her çeşit lezzetin keyfine varabilirsiniz.

Görsel açıklaması

Tarihi

Orijinal Yami House’da yer alan Bento’nun ardında inanılmaz bir tarih yatar. Tarihi yemek salonumuzda akşam yemeğinizi yerken konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Görsel açıklaması

En Yüksek Puanların Sahibi

Bento bölgedeki en yüksek yıldızlı restoranlardan biri. İştah kabartan yemekleri ve leziz içecekleriyle kaçırmak istemeyeceğiniz bir mekan!

Bento, Steak & Sushi

123 Example Rd

Scottsdale, AZ 85260